Néha az egyetlen dolog az életemben, amiben biztos vagyok, a szerelem, amit veled osztok meg.
Elzártam a fájdalmat, elvetettem a félelmeim, csak a nevetésem láthatod már a titkolt könnyeim helyett.
Az érzések, amik a szívemben voltak, már eltűntek, és hosszú idő után először, igazán nem érdekel az egész.
Nem azért megyek el, mert megcsaltál. Azért megyek, mert most elmehetek...
És ne feledd el, ez a lány is én vagyok, aki itt áll egy fiú előtt és arra kéri, hogy szeresse.
két kezemben van az életem,és tényleg én sem értem,
hogy mit hoz ki belőlem,megszegem,mert megígértem!
Megint remegek,pont ettől féltem,dermedek egy pontra kinn,
a járdán az út szélén fagyok a gondolataimba...
Ha mondani akarsz valamit, akkor mondd egyenesen, mert a ködösítés egyike azon dolgoknak, amiket utálok.
* ha nem fognám fel tréfásan az életet, most sírnék.
* ˝ az a fajta bátorság számít egyedül, amely továbbvisz egyik pillanatból a másikba. ˝
* "A zseni átlát a káoszon, ezért nem rakok rendet." :)
* ˝sosem hittem volna, hogy egyszer rátalálok arra, akit lelki társamnak
nevezhetek. de megtaláltalak. olyan ez, mint amikor az ember rájön, hogy
mégis léteznek csodák és az álmok mégis valóra válnak. ˝
* Néha azért zuhanunk a szakadékba hogy megtanuljunk kimászni belőle.
* Ha elúszott a hajó, csak a bolond úszik utána. Én világéletemben bolond voltam..