2011. március 26., szombat


Ha kivácsi vagy á magányos vagyok ma éjjel. Bele vesztem ebbe a pillanatba,
az idő csak telik tovább, És ha lehetne egy kívánságom, az lenne,hogy bárcsak itt lennél mellettem. Ó,ne...hiányzol ó,ne...kellesz nekem
és jobban szeretlek,
mint ezelőtt. És miután ma nem láttam az arcod, nem változott semmi.
Nem foglalhatja el a helyed senki. Minden nap egyre nehezebb.
 és bocs,így alakult, de hazatérek, haza fogok jönni, és ha rákérdezel:akkor maradni fogok, maradni fogok Nos,megpróbálok nélküled élni, de mégis könnyek hullnak a szememből. Egyedül vagyok,s üresnek érzem magam. Istenem,széthasadtam belül. Felnézek a csillagokra, reménykedve,hogy te is ugyanezt teszed. És valahogy közelebb érezlek, s hallom,amit mondasz
Soha nem akarlak elveszíteni.És ha kell,téged foglak választani.Maradj.
Kérlek maradj mindig. Te vagy az egyetlen,akire várok,mert a szívem megállna nélküled.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése