2012. április 26., csütörtök


Egyszer majd rájössz, hogy a kurvák már nem hoznak boldogságot, az alkohol már nem oltja a szomjad, a cigaretta már nem oldja a feszültséget és a haverok nem bújnak hozzád, ha fázol..És akkor majd rájössz, hogy minden amit akartál ott volt az orrod előtt. De már késő..

2012. április 22., vasárnap

.. ' A kamu szövegtől már a falra mászok , olyan köcsögöt mint TE , bárhol találok .. ' ;)
Lehet, hogy rossz emlék vagyok, de felejthetetlen
Legyél a kéz,mi felkarol ha hibázok
Legyél az angyalom,egyetlen kit imádok


Élj úgy,mintha te lennél az egyetlen
Érezd azt,hogy érted mennyit szenvedtem...

Eltemettem a múltam,ujjá születtem a jelenben
Átadom neked magam,hogy közös jövőnk lehessen
Mikor elsötétül minden és hiányzik a szeretet,keménynek kell lenned és játszanod a szereped
Egy pár betũ emlékeztet,amit a padba karcoltunk,fogtuk egymás kezét és egymásért harcoltunk...
A szerelem a legjobb gyógyír, de ha nincs, nekem jó a vodka is.. ;)

kb. :) :/


nem őt akartam kitörölni az életemből.. hanem magát a hibát, amit elkövettem.

2012. április 18., szerda

minden célom,minden vágyam,minden akaratom te lettél.! ♥
Ajándék minden kellemesen eltelt nap, Amit az ember csak kölcsön kap. ♥


tudod mi rémít meg valójában? hogy te is velem akarsz lenni..
könnyes párnádat magadhoz szorítod és azon tűnődsz miért nem vagy boldog. megmondom én neked, ne haragudj érte, de minden szerelemnek csalódás a vége.!
az emberek könnyen törnek, ahogy a szívek és az álmok is.
gondolatok, melyek teljesen összezavarnak, azt hiszem, szeretlek, de már nem annyira akarlak.
mi marad nekem? csak az illatod a párnán,egyedül rugdoshatom a kavicsot a járdán...
fel foglak jelenteni súlyos lelki-sértés, majd cserbenhagyás miatt.. 
jó hírek, rossz hírek, minden napra jutnak,ha egy problémán túl vagy, holnap jön két újabb.
már nem akarok, semmit se akarok, aludni akarok, és nem gondolkozni, nem tudni a létezésemről. ki akarom iktatni magam a világból, vagy a világot akarom eltüntetni körülem..
mára a plüssmacim a legjobb barátommá vált. neki elsírhatom éjjelente, ami éppen bánt. 
annyit adott nekem, amennyit csak lehetett, örökre bennem marad, mennyire szeretett.
megtanultam, hogy aki nem keres, annak nem hiányzom..

legbelül,ott mélyen boldog vagyok. és tudod miért? mert te már nem vagy ott.
Mielőtt megfulladnék az emberi élet tengerében; lényeg, hogy kiéljem minden mocskos szenvedélyem. ;)
Egyedül vívtam mindig is a harcom És nem bánom, ha nagynak tűnik neked az arcom ;)
Előre megyek és kettőt lépek hátra Mert tőled azér nem számítottam ekkora gáncsra
Ebből is felállok, látom, hogy zavar Hogy egy egyszerű gyerek az igazságér kapar

2012. április 16., hétfő

A dolgok körülötted elrontják a holnapot, tovább állnak és kívánnak szép tegnapot.
Szót szaggató szavaim szürreális szenvedélyem Szemtől-szembe szívemből szemeiddel szembenézem..

2012. április 12., csütörtök

Nem boldog vagyok, hanem vidám. Ez nem ugyanaz. A boldog nőnek nincsenek gondjai. A vidám nőnek vannak, csak megtanulta, hogyan kezelje őket.;) :)



Nem adom fel, mindig csak előre tartok Az árny és a fény vív bennünk örökös harcot
Üldöz szüntelen ez a kettős élet   Most kell döntenem, hogyan élek





A mennybe vitt, de a poklot is láttam Minden nap, míg  ilyenné váltam

2012. április 10., kedd

Az álmom összedőlt amiben én idáig hittem
 Istenem bocsáss meg hogy csak ennyire vittem
A szavak hitegetnek, a szavak bántanak, minél édesebbek annál többet ártanak...
A szavak embererének sincs szükség már szavakra
 Mert nem szerethetsz valakit jobban mint szabadna
a szív: néha leáll, néha dobban, néha kevésbé, néha jobban ♥ 
Megkaptál mindent,mégis az a hála cserébe
Hogy a más ágyában hancurozol,aztán meg az enyémben.
Ez tehát a bizalom,nem érdekel már mit teszel
Mert ennyit ért az ígéret,hogy velem mindig itt leszel..
Már nem hülyítesz többé de biztos lesz pár jelölted
Hogy bennük is,mint bennem a szeretet megöljed..
Mély a víz,itt már nem ér le a lábam Keresem az álmom a rohanó világban...
Minden a családom,megtanultam írni , Átlagos szabályok,már nem tudok sírni
Szólj hozzá...Eddig sem adtam fel a hitem,ezután sem fogom Akkor sem ha az életben becsúszik egy-két pofon
Felismertem már és meg is bántam hibáim
Hiszem,hogy oda fenn meghallgatják az imáim...
Mikor engem kritizálsz kicsikét magadat is bántod
Mert görbe tükröt mutatok neked amiben saját magad látod
Túl bonyolult az élet, hogy ne lásd a lényeget,
Én mindig abból merítek, hogy lehet hogy tévedek

úgy leosztanálak néha, de a békesség kedvéért maradok egy halk bazdmeg-nél! ;)
Azt mondják, az idő megváltoztatja a dolgokat. De az igazság az, hogy magadnak kell megváltoztatnod őket.
Legyél boldog, még akkor is, ha sírni kell. Vigyorogj egyedül, hogyha nincs kivel.Legyél boldog még akkor is, ha nagyon fáj, Legyél boldog még akkor is, ha nem muszáj. ; ) ♥
Akár most okoz fájdalmat valami, akár a múltban szenvedtünk valamiért, egyik sem ok arra, hogy boldogtalanok legyünk.
Kellett volna a sorstól, egy büdös nagy pofon! Ami akkorát csattan az arcomon,Hogy eszembe sem jut, hogy melyik a rossz út,Valami kéz, ami visszahúz!(8) :/:)