2011. április 25., hétfő

 Csak ültünk egy felhőn és néztük,
Hogy mindenki másokra vár.
Ahogy palackba zárják a múltat
S a por szembe száll, néha úgy fáj.
 Sose hagynám, hogy bárki is bántson.
Sose engedném el két kezed.
Most nem tudni még merre menjek
Csak azt, hogy Veled, mennék Veled
 
Talán eltévedtem Talán bolyong a lelkem Vagy csak a mennybe kerültem Végül Csak tovább álmodok.a tükörképem már változik szemembe néz És nagyon haragszik..Csak mi ketten És senki más Én és az örökkévalóság
Aki ellenem van, az sajnos nem érdekel
Mert nekem elég az a dolog
Amit én érek el
És szomorkodni nem fogok
Ha az utam során kudarcot vallok
Kudarcot vallok
Számomra ez a nagy világ
Egy csipkerózsika-álom
És eljön egyszer egy királyfi, 
De sajnos még nem látom.
 
‎"..Ez is valóságshow, csak itt nincsenek kamerák,
Mert túl sok a bűnös, és túl sok az aberrált.."
 
Tedd a napfényt be a számba, Készíts képet szivárvánnyal
Hazug legyen, mint egy túlexponált képen
És csuromvizes hajjal
Én jöttem hozzátok
Napfényt köpök rátok
Szórok rátok álmot,
Édes forróságot
Lazulj el, bontsd ki, tedd a számba, majd én nagyra fújom. Érezd, élvezd, csámcsogj ne kérdezz,Vékony, vastag, engedd, hogy hasson,Fehér, fekete, gyerünk most be vele, RÁGÓGUMI..:D Zsófika a házban, íze a szádban, RÁGÓGUMI:PElrágódom az életen, mert arról minden tudok. Az epernél kezdődik, s a végén oda jutok.Súgd meg, ha szereted;) *.*
 
Megbocsátottam a megbocsáthatatlant.. megpróbáltam pótolni a nélkülözhetetlen embereket és elfeledni az elfeledhetetleneket... Sokszor cselekedtem indulatból, okoztam csalódást és csalódtam olyanokban akiktől sosem vártam volna.:/
Öleltem, hogy védelmet nyújtsak és nevettem mikor már nem bírtam tovább... Szereztem örök barátokat. 
Előfordult olyan is, hogy szerettek, de én nem tudtam visszaszeretni..:(
Repkedtem a boldogságtól, habzsoltam az életet de volt, hogy teljes erővel mentem fejjel a falnak..:/
Sokszor éreztem meghalok a vágytól és féltem elveszítek valakit aki nagyon fontos számomra, a végén mégis elvesztettem...:/
De túléltem... És még most is élek... ;)
A harcba elszántan kell menni, az életet szenvedélyesen átölelni, emelt fővel veszteni és merészen győzni.;)
A világ a bátraké és az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon. ♥♥
:)
"Van,hogy muszáj megölnünk a bennünk élő szeretetet,hogy ne az öljön meg bennünket".