2011. április 25., hétfő

Talán eltévedtem Talán bolyong a lelkem Vagy csak a mennybe kerültem Végül Csak tovább álmodok.a tükörképem már változik szemembe néz És nagyon haragszik..Csak mi ketten És senki más Én és az örökkévalóság

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése