Csak ültünk egy felhőn és néztük,
Hogy mindenki másokra vár.
Ahogy palackba zárják a múltat
S a por szembe száll, néha úgy fáj.
Sose hagynám, hogy bárki is bántson.
Sose engedném el két kezed.
Most nem tudni még merre menjek
Csak azt, hogy Veled, mennék Veled
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése