2011. május 9., hétfő



Könnyen jött, könnyen megy; te csak így élsz, Ó, kérsz, kérsz, mindig csak kérsz, de sosem adsz. Mindenem neked adtam, te a szemétbe dobtad,A szemétbe dobtad, megtetted.Azt mondtad szerettél, hazug vagy, Mert soha, soha, soha nem tetted.Meghalnék érted, sziviDe te nem tennéd meg ezt.Nem, te nem tennéd meg ezt, Ó, sohasem tennéd meg,Nem, nem, nem, nem.(8) legeslegjobb*.*:S(U)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése