2011. április 25., hétfő

Lazulj el, bontsd ki, tedd a számba, majd én nagyra fújom. Érezd, élvezd, csámcsogj ne kérdezz,Vékony, vastag, engedd, hogy hasson,Fehér, fekete, gyerünk most be vele, RÁGÓGUMI..:D Zsófika a házban, íze a szádban, RÁGÓGUMI:PElrágódom az életen, mert arról minden tudok. Az epernél kezdődik, s a végén oda jutok.Súgd meg, ha szereted;) *.*
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése