2012. április 12., csütörtök

Nem boldog vagyok, hanem vidám. Ez nem ugyanaz. A boldog nőnek nincsenek gondjai. A vidám nőnek vannak, csak megtanulta, hogyan kezelje őket.;) :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése