A magány újra mellém ül Cigifüst száll az erkélyről A végén úgyis csak egy sóhaj marad
Háá A szívem megszokásból ver Felém nem hajolhatsz már A végén emlék lesz majd belőled is
Csak a két nagy szembogár Vadul széttolt bútorok Lemezjátszó a szív A lány egy lemezt rádobott Vadul szétlőtt tűzfalak Párpercet még maradnak És a porba dőlnek Aztán.. Száraz könnyek Egy fél mosolyKicsit késett mégis átért Kicsit fázik, nem komoly Vadul nyüzsgő hangyaboly
Pár percet még szaladgálnak És elfelejtjük az egészet Aztán újra mellém ül

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése