2011. március 23., szerda

Az marad meg ami szép volt örök emlékek A büszkeséget hagyd ha érzelmeid lennének Még időt kérek feléd lopózom
Mosolyognék mint az iskolai fotókon Te én meg mi az egész úgy ahogy 
Az életed nem azért kaptad hogy búslakodj

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése