2011. március 23., szerda

Hiszed vagy sem, de ezt mind el akartam mondani Hiszed vagy sem, de néha el akartam rontani Hiszed vagy sem, de lehet gyűlölve szeretni Végül így Megkésve mondom el Ez a pár sor neked szól Tűnhet úgy Túl könnyedén tartalak
Elzárva magamtól Válasz nélkül Indokok nélkül csalódott leszel, de itt van mégis  Egy gondolat Hogy mennyit ér
A múlt a távolból Döntsd el önmagad Múló szép emlék Kezemben tartom még Hiszed vagy sem  Nem adnám semmiért


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése