2012. január 3., kedd

Szánalmas Facebook kiírások 2011-ben.


"Bocsi, akivel bunkó voltam 2011 ben. 2012-ben folytatom!"
ügyes! tegyük még szarabbá az emberi kapcsolatainkat !


"Ahány lájk, annyi feles szilveszterkor!"
az ilyet kamerára venném, ahogy a 4-5. feles után azt se tudja hol van, de 100 lájkot kapott!


"Ahány lájk, annyi gyerekem lesz."
ezt te se gondolod komolyan!-.-'


"Unatkozom, valaki üzi?"
ha ennyire unatkozol, te is ráirhatsz, vagy esetleg TANULHATSZ is!


"Ma van a csúnyák világnapja. tedd ki teis ha csúnya vagy. lájk ha szerinted hazudok. 0lájk:/"
szerelmet ne valljunk?... ego növelésből 5-ös!


"X lájk, és kiirom a legszebb lányt és fiút !"
ha valakinek be akarsz nyalni, megteheted lájk nélkül is !

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése