2012. január 17., kedd

‎~ Pár év múlva ~
Tanár: Na akkor vegyétek elő mobilokat, laptopokat és a mai tananyag ki van írva az üzenőfalamra! Aki nem lájkolja, azt meg buktatom... Privibe a megoldásokat! ;D xDDD

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése