2011. december 30., péntek

lehet igazad wan én élek rosszul ez a sok linkeskedés meg bosszul de ilyen vagyok tesó mindig magamat adom tudom egyszer a világot itt hagyom (8)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése