2011. július 20., szerda



"Valakinek az élet szimpla vétek,vannak olyanok,akik vannak,de semmit nem akarnak és vannak olyanok mint amilyen én vagyok; küzdök mindenért és ingyen semmit nem adok.."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése